Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Potrzebny Ci zasilacz led? Sprawdź polskiled.com.pl

6780
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Dokończ nazwę państwa: Pol...
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Polski LED
Miasto: Wrocław
E-mail: sklep@polskiled.com.pl
Strona www: http://polskiled.com.pl/produkty/zasilacze-led,2,3398
   
dodano: 2016.11.21
ważne do: 2018.01.17
wyświetleń: 12

Szczegóły oferty:

Polskiled.com.pl to znany i niekwestionowany lider w branży oświetleniowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaangażowaniu w tworzenie nowych technologii możemy Państwu zaoferować najbardziej optymalne rozwiązania. W naszej szerokiej ofercie mamy nie tylko podstawowe artykuły w technologii LED, takie jak: taśmy, plafony, reflektorki, oprawy, panele, ale również całą gamę akcesoriów koniecznych do montażu oświetlenia, m. in. zdalne sterowanie LED, zasilacze, transformatory, profile do taśm LED, zawiesia do profili.

Jesteśmy otwarci na obszerną współpracę z każdym Klientem, proponując nie tylko najwyższej jakości materiały w przystępnych cenach, ale dodatkowo profesjonalną, miłą i niezawodną obsługę. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji Państwa, w związku z tym w pełni angażujemy się w każde zadanie. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Zachęcamy zatem do odwiedzenia strony internetowej firmy Polskiled.com.pl i skorzystania z naszej propozycji. Zapraszamy do współpracy.
Aktualności
Reklama