Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Sprzątanie biur Wrocław - zobacz ofertę PRESTIGO

6782
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Dokończ nazwę państwa: Niem...
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: PRESTIGO
Miasto: Wrocław
E-mail: biuro@prestigoclean.pl
Strona www: http://www.prestigoclean.pl/
   
dodano: 2016.11.21
ważne do: 2017.12.24
wyświetleń: 32

Szczegóły oferty:

Firma sprzątająca Prestigo Clean proponuje sprzątanie i inne usługi powiązane ze sprzątaniem oraz czyszczeniem. Działa we Wrocławiu i okolicach. Oferta Prestigo Clean to idealna propozycja dla osób, które nie mają dość czasu na samodzielne sprzątanie lub po prostu chcą inaczej wykorzystać wolny czas.
Prestigo Clean proponuje sprzątanie biur i siedzib firm, sprzątanie domów i apartamentów (w tym takie prace domowe jak: pranie, prasowanie, mycie okien), sprzątanie oraz czyszczenie poremontowe i pobudowlane, pranie i czyszczenie dywanów i tapicerki, mycie i czyszczenie kostki brukowej, a również drobne prace ogrodowe. Pełna oferta firmy odnajduje się na stronie PrestigoClean.pl. Na życzenie klienta firma użyje środków ekologicznych lub innych specjalistycznych detergentów.
Atuty Prestigo Clean to przyciągające ceny, pełen kompetencja, dokładność i skuteczność, szybkość oraz punktualność realizacji zleceń. Firma posiada liczne referencje od zaspokojonych klientów, w tym osób fizycznych oraz firm. Prestigo Clean wystawia faktury VAT.
Aktualności
Reklama