Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zbieracz zamówień (orderpicker) w Rotterdamie.

8440
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Wpisz brakującą literę a, b, c, ... , e, f
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: OTTO Workforce Polska
Miasto: Gliwice
Telefon: 32 4011061
   
dodano: 2017.08.09
ważne do: 2017.09.08
wyświetleń: 29

Szczegóły oferty:

Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym? Nie czekaj aplikuj już dziś! Oferujemy pracę w Centrum Dystrybucyjnym w Rotterdamie. Dołącz do naszej drużyny i zarabiaj w euro!
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko: zbieracz zamówień.
W Centrum Dystrybucyjnym w zbiera się i przygotowuje do wysyłki produkty, które klienci zamawiają robiąc zakupy przez internet. Pracuje się 7 dni w tygodniu w systemie dwuzmianowym. Do obowiązków pracownika należy: zbieranie zamówień za pomocą ręcznego skanera (hand scanner), wykładanie towaru, przygotowywanie skrzynek do ponownego użytku. Centrum składa się z dwóch hal: ciepłej i zimnej (ok. 5 stopni), gdzie znajdują się produkty świeże.

Wymagania:
Motywacja do pracy i dostępność na dłuższy okres
Znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
Elastyczność, samodzielność oraz odporność na stres
Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
Cotygodniową wypłatę w euro + dodatki zmianowe
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
Opiekę polskich koordynatorów
Pracę w młodym zespole
Organizujemy zakwaterowanie i dojazd do Holandii

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie lub o kontakt na: gliwice@ottopraca.eu, tel. 32 4011061

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”
Aktualności
Reklama