Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zbieracz zamówień dla sieci supermarketów (Den Bosch).

8441
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Dokończ nazwisko: Adam Mic...
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: OTTO Workforce Polska
Miasto: Gliwice
Telefon: 32 4011061
   
dodano: 2017.08.09
ważne do: 2017.09.08
wyświetleń: 32

Szczegóły oferty:

Jeśli umiesz komunikować się w języku angielskim i chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie za granicą to mamy ofertę dla Ciebie.
OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, kandydatów na stanowisko: zbieracz zamówień.
Centrum dystrybucji w den Bosch to miejsce w którym realizuje się zamówienia, które klienci składają online, a następnie przygotowuje się je do wysyłki.
Do twoich obowiązków będzie należało: zbieranie zamówień za pomocą ręcznego skanera, uzupełnianie towaru w magazynie. Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do soboty.

Wymagania:
Motywacja do pracy
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Dokładność i precyzja przy wykonywaniu zadań
Dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:
Cotygodniową wypłatę
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
Opiekę polskich koordynatorów
Pracę w młodym zespole
Organizujemy zakwaterowanie i dojazd do Holandii

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na to ogłoszenie lub o kontakt na: gliwice@ottopraca.eu, tel. 32 4011061.

Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”
Aktualności
Reklama