Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Redukcja kosztów w Twojej firmie

8714
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Dokończ nazwisko: Bronisław Komoro....
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Leanpassion Sp. z o. o.
Miasto: Warszawa
E-mail: warszawa@leanpassion.pl
Strona www: http://www.leanpassion.pl/slownik/redukcja-kosztow/
   
dodano: 2017.09.22
ważne do: 2017.12.21
wyświetleń: 40

Szczegóły oferty:

Warszawska firma Leanpassion, usprawniająca działanie przedsiębiorstw i korporacji, oferuje wprowadzenie formuły, którą wielu nerwowo szuka w przeglądarkach przy użyciu haseł pokroju "5s metoda" czy też "5s lean". Chodzi o metodę w angielszczyźnie określaną na ogół jako "Five S".

Oparta o pięć filarów (kolejno seiri, seiton, seiso, seiketsu i shitsuke, czyli sortowanie, systematyka, sprzątanie, standaryzacja i samodyscyplina) organizuje pracę przedsiębiorstwa wedle najlepszych japońskich wzorców. Liderzy grupy dbają o wprowadzenie systemu charakteryzowanego tymi formułami pod nadzorem specjalistów w dziedzinie - przedstawicieli Leanpassion, na bieżąco służących swoim doświadczeniem i wiedzą.

Nie sposób zwlekać ani chwili dłużej. Metoda 5s to sposób, dzięki któremu prowadzona przez nas aktywność gospodarcza może zyskać nie tylko na zarządzaniu, lecz i - w szerszej perspektywie - zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy. Warto tym samym uwierzyć Leanpassion - to z biegiem miesięcy i lat zdecydowanie się opłaci.
Aktualności
Reklama