Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Oferujemy śliczne klosze ogrodowe - sprawdź sam!

8918
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Wpisz brakującą literę a, b, c, ... , e, f
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: ELSPEC
Miasto: Wrocław
E-mail: galeria.luzyce@elspec.pl
Strona www: http://www.szklo-polskie.pl/pl/25-klosze-ogrodowe
   
dodano: 2017.10.20
ważne do: 2018.01.18
wyświetleń: 28

Szczegóły oferty:

Sklep internetowy jednostki ELSPEC stanowi doskonały wybór dla wszystkich poszukujących produktów szklanych tak użytkowych, jak i dekoracyjnych. Proponując ręczne wyroby wprost z polskiej Huty Szkła "Łużyce" w Pieńsku oraz czeskiej spółki "OSMONT", zapewnia wysoką jakość, estetykę i satysfakcję z kupionych przedmiotów.

W bogatym asortymencie odszukać można między innymi stworzone z niesamowitą dbałością klosze, które staną się ozdobą każdej lampy niezależnie od jej rozmiaru i przeznaczenia. W sklepie nabyć można także lampy już skompletowane - a dodatkowo zawiesia, oprawy, znicze oraz przedmioty stworzone ze szkła dekoracyjnego. W podkategorii "wyprzedaż" kończące się serie artykułów kuszą przecenami rzędu dwudziestu lub więcej procent, czyniąc nawet z potencjalnie najbardziej luksusowych artykułów rzeczy "na każdą kieszeń", przydatne w każdym domostwie.

Jakość oraz konkurencyjne ceny wyróżniają sklep jednostki ELSPEC na tle konkurencji. Z pewnością warto więc jest samodzielnie się o tym przekonać.
Aktualności
Reklama