Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalna fotografia ślubna - Kielce

9007
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Dokończ nazwę państwa: Pol...
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Fotograf Mobilny
Miasto: Kielce
Strona www: http://fotografmobilny.pl/
   
dodano: 2017.11.08
ważne do: 2018.02.06
wyświetleń: 13

Szczegóły oferty:

Wielu z nas lubi robić zdjęcia, jednak prawdziwa fotografia to sztuka i nie każdy z nas ma do niej predyspozycje. Zdjęcia powinny pokazywać emocje, przywoływać wspomnienia i wyglądać na prawdziwe. Nasza oferta to także odpowiedni retusz i obrobienie zdjęć.

W naszej ofercie znajdą Państwo fotografie okolicznościowe, takie jak reportaż ślubny czy przygotowanie reportażu z eventów. Dzięki posiadaniu zezwolenia na fotografowanie w trakcie Mszy Świętej to doskonała propozycja dla par młodych, które chcą mieć piękną pamiątkę na całe życie ze ślubu oraz wesela.

Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo także zdjęcia wykonywane w domu klientów. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi oraz indywidualnemu podejściu do klienta, wszystkie prace nie odbiegają od standardów w studio.

Popularnością cieszy się także mobilna fotobudka. Będzie to miła i niezapomniana niespodzianka dla gości podczas wesela lub eventu. Dzięki różnorodnym gadżetom robienie zdjęć stanie się zabawą, a my będziemy mieć pamiątkę z wspaniałej zabawy.
Aktualności
Reklama