Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Noclegi - Kudowa-Zdrój - zobacz ofertę!

9014
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Dokończ nazwisko: Bronisław Komoro....
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Firma: Willa Lawenda
Miasto: Kudowa Zdrój
E-mail: lawenda@lawenda.com
Strona www: http://lawenda.com
   
dodano: 2017.11.10
ważne do: 2018.02.08
wyświetleń: 14

Szczegóły oferty:

W Kudowej-Zdrój wzrok przyciąga kameralny, ciepły pensjonat - Willa Lawenda. Właściciele uratowali stary budynek od ruiny i stworzyli miejsce, które nie odstrasza, a wręcz przyciąga. Interesujące sąsiedztwo - Parku Narodowego Gór Stołowych - jest nie lada atrakcją dla przyjezdnych, którzy mogą spędzić czas w cudownym, klimatycznym hotelu, a także obcować z naturą.

Willa Lawenda proponuje nieziemskie noclegi i relaks w ogrodzie, w którym rośnie parę starych drzew. Każdego ranka gości budzi śpiew ptaków, w maju kwitną rododendrony, a w upalne dni wolno leniuchować, bądź pograć w badmintona czy w piłkę.

Pyszne śniadania w Willi Lawenda przypominają gościom czasy dzieciństwa. Można wybierać wśród wielu smacznych produktów, świeżych warzyw oraz owoców.
Inne hotele nie dorównują Willi, która jest otwarta również na dzieci. Proponuje im różne atrakcje, tak, aby czas spędzały aktywnie, bez krzty nudy. Rodzice lub młodzi ludzie mogą pójść w ich ślady, gdyż na pewno znajdzie się jakiś samotny rower, kijki do nordic -walkingu czy sanki zimową porą.
Aktualności
Reklama